Strona 1 z 1

Dzień Europy i Targi Organizacji Pozarządowych 12.05.2018

: 09 maja 2018, 16:12
autor: Noe
Zarząd FM BMW Grupy Zachód zaprasza do uczestnictwa albo do odwiedzenia stoiska naszego klubu na Leszczyńskim rynku :22:

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, Europe Direct Poznań, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie oraz Urząd Miasta Leszna serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w organizowanym po raz kolejny wydarzeniu pn. „Dzień Europy i Targi Organizacji Pozarządowych”, które odbędzie się 12 maja br. w godzinach 10:30–14:00.
Podobnie jak w ubiegłym roku wydarzenie będzie miało miejsce na leszczyńskim Rynku, który tego dnia zamieni się w Europejskie Miasteczko Obywatelskie.
Intencja organizatorów przy realizacji przedsięwzięcia jest – tak jak dotychczas, nieprzerwanie, od 9 lat jest podejmowanie inicjatyw proeuropejskich w najbliższym otoczeniu.
Na odwiedzających będzie czekał multum atrakcji, przygotowanych przez ponad 60 organizacji.
Coś dla siebie znajdą i dzieci, i dorośli oraz seniorzy.
Przez cały czas trwania wydarzenia na scenie będą odbywały się występy przygotowane przez uczniów leszczyńskich szkół i przedszkoli.
Dokładny harmonogram występów znajduje się na stronie Fundacji Centrum Aktywności Twórczej.
Dzień Europy i Targi NGO to świetna okazja do poznania bliżej wielu leszczyńskich organizacji.
Uczestniczące w wydarzeniu stowarzyszenia, fundacje, kluby i spółdzielnie przygotują własne stanowiska tematyczno-animacyjne, na których będzie można zapoznać się z działalnością organizacji i skorzystać z proponowanych atrakcji.
Przyjdźcie i zobaczcie sami, jak wiele będzie się działo w sobotę na Rynku!
Wśród atrakcji znajdą się między innymi: - poczęstunki, - przeciąganie samochodu za pomocą liny, - ścianka wspinaczkowa, - nauka żonglerki, - warsztaty plastyczne, - pokaz baniek mydlanych, - nauka podstawowych zwrotów języka migowego, - wystawa robotów humanoidalnych, - karaoke, - wspólne wykonywanie origami, - pokaz karate, - malowanie twarzy, - prezentacja musztry klasy policyjnej, - zagroda z kucykami i innymi zwierzątkami, - warsztaty mydlarskie, - wystawa zdalnie sterowanych modeli, - prezentacja sprzętu wodnego, - i inne! Partnerami wydarzenia są organizacje pozarządowe działające na terenie Miasta Leszna, leszczyńskie spółki, placówki edukacyjne i instytucje, a także Miejski Zakład Budynków Komunalnych, Miejski Zakład Zieleni, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zespół Szkół Ekonomicznych.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... vDsKi00aS0

Zapraszamy – bądźcie z nami!

Re: Dzień Europy i Targi Organizacji Pozarządowych 12.05.2018

: 10 maja 2018, 20:13
autor: Noe
Zarząd zaprasza wszystkie osoby chętne do przygotowania stoiska klubowego.
Zbiórka dla tych osób o 8.00 odbędzie się na parkingu Lidla w Lesznie ul. Mickiewicza.
Zapraszamy!

Re: Dzień Europy i Targi Organizacji Pozarządowych 12.05.2018

: 10 maja 2018, 21:20
autor: ///M-arcin
No przykro mi bardzo ale nie wyrobie się by dotrzeć na tą godzinę.