Nasze forum

Awatar użytkownika
///M-arcin
Posty: 2745
Rejestracja: 19 mar 2011, 14:12
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Postautor: ///M-arcin » 21 lis 2016, 13:52

Uwaga!
W najbliższym czasie zostanie przeprowadzona aktualizacja forum.
Dlatego będą możliwe utrudnienia w funkcjonowaniu forum.
Możliwe będzie też całkowite wyłączenie forum na kilka dni.
Jeżeli dojdzie do takiej potrzeby wyłączenia, zostanie wystosowana informacja na naszym fanpage'u na Facebooku.
Za utrudnienia przepraszamy.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2016, 18:40 przez ///M-arcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
///M-arcin :28:

Awatar użytkownika
///M-arcin
Posty: 2745
Rejestracja: 19 mar 2011, 14:12
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Postautor: ///M-arcin » 30 lis 2016, 11:06

W związku z powyższym postem informujemy o planowym wyłączniu forum w nocy z środy na czwartek lub z czwartku na piątek. Informacja ta też będzie na fb.
Pozdrawiam
///M-arcin :28:

Administrator
Administrator
Posty: 80
Rejestracja: 11 sie 2010, 21:34
Lokalizacja: PL

Re: Nasze forum

Postautor: Administrator » 24 gru 2016, 0:08

Uwaga! Mimo, że forum jest już dostępne, to dla niektórych użytkowników mogą nadal występować utrudnienia np. z pisaniem postów. Są przydzielane uprawnienia danym grupom użytkowników. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, choćby ze względu na braki wolnego czasu i okres świąteczny. Pozdrawiam Administrator.

Administrator
Administrator
Posty: 80
Rejestracja: 11 sie 2010, 21:34
Lokalizacja: PL

Re: Nasze forum

Postautor: Administrator » 27 gru 2016, 19:57

Witajcie moi mili :02:
Jak widzicie nasze forum zmieniło trochę wygląd. Nie jest to co prawda docelowy wygląd ani logo, ale przynajmniej nie razi tak po oczach :11: Prace nad forum cały czas trwają, lecz teraz już większość prac leży tylko po mojej stronie (czyli TnT). Oczywiście proszę o wszelkie dodatkowe informacje o zauważonych błędach w działaniu forum. Można pisać w temacie poniżej, lub na PW do Administrator ewentualnie TnT.


Pozdrawiam :28:

Awatar użytkownika
Dario
Posty: 537
Rejestracja: 11 lis 2012, 0:17
Lokalizacja: Pogorzela

Re: Nasze forum

Postautor: Dario » 27 gru 2016, 23:05

Administrator pisze:Witajcie moi mili :02:
Jak widzicie nasze forum zmieniło trochę wygląd. Nie jest to co prawda docelowy wygląd ani logo, ale przynajmniej nie razi tak po oczach :11: Prace nad forum cały czas trwają, lecz teraz już większość prac leży tylko po mojej stronie (czyli TnT). Oczywiście proszę o wszelkie dodatkowe informacje o zauważonych błędach w działaniu forum. Można pisać w temacie poniżej, lub na PW do Administrator ewentualnie TnT.


Pozdrawiam :28:


Dobrze panie administratorze :-P
Nie ważne dokąd. Ważne żeby BOKIEM !! !! BMW !!
ZAPRASZAM DO MOJEJ GALERII :)
viewtopic.php?p=30920#30920
Kom 725-732-009
Mail: darek112@autograf.pl

Awatar użytkownika
///M-arcin
Posty: 2745
Rejestracja: 19 mar 2011, 14:12
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: ///M-arcin » 28 gru 2016, 21:26

Wiele osób ostatnio pyta się mnie czy dałoby radę przenieść ShoutBoxa (po nowemu mChat) na dół strony. Oczywiście jest taka możliwość i każdy z Was sam może wybrać gdzie woli aby taki mChat się znajdował.

Należy wejść w Twoje konto -> zakładka mChat -> Location on the index page -> Bottom lub Top.

Gdzie Bottom przeniesie mChat na dół strony, Top zostanie na górze strony.


Pozdrawiam TnT
Pozdrawiam
///M-arcin :28:

Awatar użytkownika
///M-arcin
Posty: 2745
Rejestracja: 19 mar 2011, 14:12
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: ///M-arcin » 21 sty 2017, 21:30

UWAGA! DOCHODZĄ MNIE SŁUCHY ŻE DLA NIEKTÓRYCH NOWE FORUM JEST ZBYT TRUDNE DO OGARNIĘCIA, DLATEGO JAKO MODERATORZY (ADAM1125 TNT) WYCHODZIMY NA PRZECIW Z POMOCĄ I MOŻEMY POMÓC W ODPOWIEDZI NA NURTUJĄCE PYTANIA "GDZIE CO JEST". JEŻELI TAKIE PYTANIA SĄ PROSIMY O PISANIE ICH W TYM TEMACIE LUB NA PW :28:
Pozdrawiam
///M-arcin :28:

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: Noe » 03 mar 2017, 10:29

A więc dziś zrobiłem małą selekcje i zostali usunięci użytkownicy którzy nie logowali się na forum od 2014r.
Wynik?!
Liczba użytkowników na forum: 365 :09:

Mam nadzieje że daje wam to do myślenia i zacznie się tu coś dziać :07:
Bo za dwa lata to zostaną tutaj tylko klubowicze :11:

Awatar użytkownika
///M-arcin
Posty: 2745
Rejestracja: 19 mar 2011, 14:12
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: ///M-arcin » 08 mar 2017, 22:28

Żeby za te dwa lata byli i klubowicze, bo w takim stanie rzeczy co się dzieje na forum pozostanie kilka osób. Pytanie tylko czy dla tych kilku osób jest sens opłacać serwer za ponad grube 400zł jak nie więcej?
Pozdrawiam
///M-arcin :28:

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: Noe » 09 mar 2017, 8:39

TnT pisze:Żeby za te dwa lata byli i klubowicze, bo w takim stanie rzeczy co się dzieje na forum pozostanie kilka osób.
Pytanie tylko czy dla tych kilku osób jest sens opłacać serwer za ponad grube 400zł jak nie więcej?


Bardzo dobra uwaga TnT :11:
A serwer kosztuje nas ponad 600 zł. :09:

radek320i
Posty: 169
Rejestracja: 30 kwie 2014, 7:37
Lokalizacja: Księginki

Re: Nasze forum

Postautor: radek320i » 10 mar 2017, 6:37

Jestem na forum codziennie, i oprócz listy na parasole,spoty i zloty nic więcej nie ma. No i może konkursy na baner czy kalendarz ,chociaż chyba tego drugiego już też nie ma. A i tak zazwyczaj tylko klubowicze uczestniczą i wygrywają. Nowinki związane z BMW też spoko. Nie wiem nie , żebym narzekał czy coś bo mi to tam spoko. Ale co ma sie tu dziać bo nie wiem?

Awatar użytkownika
adam1125
Posty: 278
Rejestracja: 04 cze 2013, 15:27
Lokalizacja: okolice Leszna

Re: Nasze forum

Postautor: adam1125 » 10 mar 2017, 7:51

radek320i pisze:Jestem na forum codziennie, i oprócz listy na parasole,spoty i zloty nic więcej nie ma. No i może konkursy na baner czy kalendarz ,chociaż chyba tego drugiego już też nie ma. A i tak zazwyczaj tylko klubowicze uczestniczą i wygrywają. Nowinki związane z BMW też spoko. Nie wiem nie , żebym narzekał czy coś bo mi to tam spoko. Ale co ma sie tu dziać bo nie wiem?


To co byś chciał radek na forum

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: Noe » 10 mar 2017, 8:44

adam1125 pisze:
radek320i pisze:Jestem na forum codziennie, i oprócz listy na parasole,spoty i zloty nic więcej nie ma. No i może konkursy na baner czy kalendarz ,chociaż chyba tego drugiego już też nie ma. A i tak zazwyczaj tylko klubowicze uczestniczą i wygrywają. Nowinki związane z BMW też spoko. Nie wiem nie , żebym narzekał czy coś bo mi to tam spoko. Ale co ma sie tu dziać bo nie wiem?


To co byś chciał radek na forum


No najlepiej narzekać :09:
Ale sam tez się przyznajesz że nie wiesz co byś chciał :11:
Więc z takim podejście co may tu robić daj pomysł zapraszam do ożywienia forum poprowadzenia jakiegoś tematu aby wszyscy zaczęli pisać :03:

radek320i
Posty: 169
Rejestracja: 30 kwie 2014, 7:37
Lokalizacja: Księginki

Re: Nasze forum

Postautor: radek320i » 11 mar 2017, 6:41

Ja nie narzekam. Napisałem tylko jak jest. Raczej mogę odebrać że wy narzekacie , że serwer, że to. Ale nie ważne nie ma co sie spinać. Prawda to , że nie wiem co bym chciał bo nie wiem, pewnie ja nie jeden. I też nie chodziło mi o to w moim poście , że ja czegoś chce bo ja niczego nie oczekuje. Zadałem po prostu pytanie.. A czuje jak byście mieli o coś problem. W każdym razie nie w takim sensie to napisałem ponieważ macie rację że wieje nudą.

Awatar użytkownika
///M-arcin
Posty: 2745
Rejestracja: 19 mar 2011, 14:12
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: ///M-arcin » 13 mar 2017, 9:02

A może byś się pochwalił ustaleniami jakie zawarłeś z innymi klubami? Bo skoro rezygnujesz a tutaj robisz takie wielkie ustalenia, to wkońcu nie wiadomo czy Ty dalej chcesz być tym prezesem czy nie? Bo tak naprawdę nic o niczym z nas nie wie oprócz tego że odbyło się jakieś tam spotkanie
Pozdrawiam
///M-arcin :28:

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: Noe » 13 mar 2017, 9:24

TnT pisze:A może byś się pochwalił ustaleniami jakie zawarłeś z innymi klubami? Bo skoro rezygnujesz a tutaj robisz takie wielkie ustalenia, to w końcu nie wiadomo czy Ty dalej chcesz być tym prezesem czy nie? Bo tak naprawdę nic o niczym z nas nie wie oprócz tego że odbyło się jakieś tam spotkanie


TnT jak napisałem w poście że wszystko opisze a nie zrobiłem wczoraj tego z względu na pożną godzinę itd. :09:
Oczywiście wszystko przedstawie Wam.
Temat jest luźny żadnych zobowiązań dla klubu w nim nie ma :11:
Co do Prezesowania już się wypowiedziałem i to podtrzymuje :(

Awatar użytkownika
///M-arcin
Posty: 2745
Rejestracja: 19 mar 2011, 14:12
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: ///M-arcin » 13 mar 2017, 10:51

Ale nie uważasz że wpierw powinieneś nas o tym wszystkim poinformować co w ogóle zamierzasz? Teraz wyglądamy na debili przed innymi klubami ze wszyscy wiedzą tylko nie GZty
Pozdrawiam
///M-arcin :28:

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: Noe » 13 mar 2017, 11:08

TnT pisze:Ale nie uważasz że wpierw powinieneś nas o tym wszystkim poinformować co w ogóle zamierzasz? Teraz wyglądamy na debili przed innymi klubami ze wszyscy wiedzą tylko nie GZty

Zapraszam na forum klubowe :03:

radek320i
Posty: 169
Rejestracja: 30 kwie 2014, 7:37
Lokalizacja: Księginki

Re: Nasze forum

Postautor: radek320i » 13 mar 2017, 12:37

Czyli w tym temacie sie nie dowiemy Co tam się działo?

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Re: Nasze forum

Postautor: Noe » 13 mar 2017, 12:56

radek320i pisze:Czyli w tym temacie sie nie dowiemy Co tam się działo?


Informacja o ustaleniach będzie podana po rozmowach na poziomie klubowiczów :11:


nowoczesne stoły

Wróć do „Off topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości