sprzedam lub dam do naprawy BMW e61 530d 2004r. do naprawy

UrwaneFilmy
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2014, 17:16
Lokalizacja: Środa Wlkp.

sprzedam lub dam do naprawy BMW e61 530d 2004r. do naprawy

Postautor: UrwaneFilmy » 11 paź 2017, 19:05

Cześć
Mam na sprzedaż BMW e61 2004r z 3 litrowym dieslem. Byłem nią kilka razy na zlotach jak kręciłem filmy ze zlotów. Auto ma kilka jak nie kilkanaście usterek, wszystko rzetelnie powiem co w niej jest.

Aktualnie auto stoi od 18sierpnia u mnie pod blokiem ponieważ nie mam nikogo kto by się podjął jej naprawy. Planowałem a właściwie wciąż planuję ją wyremontować pod sprzedaż ponieważ poza usterkami auto jest zaj...ste i kompletnie dużo więcej warte niż jej wartość rynkowa z tymi usterkami.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany niech da znać, podeślę zdjęcia i powiem wszystko co i jak.

A może ktoś by ją naprawił ?? Główny problem to :

- ActiveStering najprawdopodobniej kolumna kierownicy ma luz i przez to komputer szaleje i wciąż wykrywa błąd i wyrzuca kontrolę trakcji itd
- 18sierpnia br wróciłem z nad morza i podczas powrotu w 5 osób z bagażami uszkodziło się COŚ po czym sprężarka tylnego zawieszenia wciąż pompuje. Po rozłączeniu klemy auto nie opada więć być może to błachostka
reszta usterek to drobiazgi i blacharka

P.S. Włożyłem w nią bardzo dużo kasy, wymienione ma baaaaaardzo dużo rzeczy.

nowoczesne stoły

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość