Regulamin działu Giełda

Regulamin wewnętrzny działu Giełda. Proszę o stosowanie się do niego!
Awatar użytkownika
///M-arcin
Posty: 2745
Rejestracja: 19 mar 2011, 14:12
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Regulamin działu Giełda

Postautor: ///M-arcin » 22 sie 2012, 23:20

Regulamin wewnętrzny działu Giełda:

1. Wszelkie posty muszą być zgodne z Regulaminem ogólnym forum. http://bmw-gz.pl/viewtopic.php?t=541

2. Od dnia 23.08.2012, czyli od wejścia w życie tegoż regulaminu następuje zmiana zasad umieszczania ogłoszeń w dziale Giełda. Wszystkie tematy w tym dziale przed tą datą, będą moderowane, usuwane, zamykane przez Administrację i Moderatorów.

3. Zakładająć ogłoszenie w Giełdzie (w przystosowanych do tego celu podkategorii tj. Auta, Części, Pozostałe, Kupię, Sprzedam), należy podać jednoznaczny tytuł ogłoszenia, treść ogłoszenia, zdjęcia (nie są wymagane), cenę oraz sposób konkatku (PW, E-mail, Telefon). Nie dostosowanie się do tego wymogu będzie jednoznacznie wiązało się z usunięciem tematu przez Admina/Moderatora.

4. Zabronione są wszelkie dyskusje w tym dziale. Nowo utworzone tematy, będą w miarę możliwości natychmiast blokowane, tak by nie zaśmiecać forum dodatkowymi postami nie na temat. (W razie chęci edytowania ogłoszenia, proszę autora o kontakt z moderatorem).

5. Każdy dopisany dodatkowy post do tematu ogłoszenia, zostanie usunięty, bez wyjaśnienia. Po to mają być podane dane kontkatkowe by właśnie przez nie w miarę szybko dochodziło do tranzakcji, bez "nabijania" sobie postów.

6. Aby umieścić ogłoszenie wymagane jest posiadanie minimum 10 postów. Ma to na celu zapobiegnięcie rejestrowanie użytkowników tylko po to by zaśmiecać forum swoimi ogłoszeniami. Od tego są portale ogłoszeniowe.

7. Nie dostosowanie do wymogów z pkt.6. będzie karane Ostrzeżeniem dla użytkownika, oraz usunięciem ogłoszenia.

8. Nie ogłaszamy w tym dziale firm, mają to być ogłoszenia indywidualne.

9. Ogłoszenia starsze niż pół roku (182 dni), oraz nieaktualne będą automatycznie usuwane. W celu ponowienia ogłoszenia po tym terminie uprasza się o ponownie jego wystawienie.

10. Zarząd Klubu i Administracja forum zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie.


Regulamin został zaakceptowany przez Zarząd Klubu.
Pozdrawiam
///M-arcin :28:

nowoczesne stoły

Wróć do „Regulamin wewn. działu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość