BMW 1M Raze RevoZport P450

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Postautor: Noe » 28 lis 2012, 15:45

BMW 1M Raze RevoZport P450

Tuning i modding firmy RevoZport ujawnia ich 1M Raze P450, projekt oparty na BMW 1-Series M Coupe opracowane wspólnie z firmą CP Engineering.

RevoZport Raze 1M koncentruje się na wzmacnianiu już gwiazdy BMW serii 1 M, dalsze zwiększenie jego mocy do wagi i wydajności aerodynamicznej. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane przy założeniu, że forma powinna śledzić funkcję. Redukcja wagi jest głównym priorytetem w całkowitej redukcji wagi 60 kg osiągnięty poprzez szerokie wykorzystanie węgla produktów złożonych włókien.

Waga zewnętrzne leczenie redukcja zawiera lekki Maska przednia splitter, rozdzielacz przedni hamulec kanałowy zestaw, listwy progowe, lekka bagażnika spojler bagażnika spojler GT z uchwytem, ​​spojler dachowy, lekki panel dachowy, tylny dyfuzor, przedni grill, osłony lusterek i przednie i tylne drzwi wewnętrzne karty.




Aby zwiększyć wydajność, tuner US oferuje filtry stożkowe dolotowych przodu zamontowany intercooler, rury naładowania BOV, rury spustowe, ECU strojenie z standback i Plug and Play, uprząż. Wydechowy wykonany jest z tytanu TP340C Titanium z Japonii i waży tylko 7 kg. Oficjalne dane mocy są jeszcze wydany, ale możemy spodziewać się aktualizacji mocy znacznie powyżej 400 KM znaku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
BUBU
Posty: 1633
Rejestracja: 24 lis 2011, 15:57
Lokalizacja: Gierłachowo

Postautor: BUBU » 28 lis 2012, 16:50

Oj jest ślicznotka :) ten spojler na klapie bym raczej zdjoł ;)
Jedziemy za miasto na małą imprezę
Moja Beema ryczy jak zwierzę
Głos silnika małą rajcuje
Moja, moja mała, ja to wiem, ja to czuję!

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Postautor: Noe » 05 sty 2013, 6:54

Załączniki
1m.-teasejpg-655x368.jpg
1m.-teasejpg-655x368.jpg (20.14 KiB) Przejrzano 9187 razy


nowoczesne stoły

Wróć do „BMW seria 1”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości