Kolorujemy

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Kolorujemy

Postautor: Noe » 04 cze 2013, 8:16

Majka z BMW Klub Południe poprosiła aby nasz klub dołączył się do takiej akcji :03:
A o to co napisała:
Chciałabym namówić Was na akcję kolorujemy - jak możecie dołączcie się :)
Zapoznaj się z tematem i jak zechcecie zachęcam do założenia tematu na forum.

W akcję zaangażował się PZPN, kluby i kibice piłkarscy z całej polski ale również różne media, które akcję opisują a także OSP i miss Polski.

Idea jest prosta - pomóc dzieciakom z domów dziecka - na początek (2013) z trzech.

Cel: Rozgłos - czym więcej ludzi weźmie udział w kolorowaniu, tym łatwiej będzie przekonać firmy, że warto wziąć udział w tej akcji!

I w tym możemy im pomóc!

Chciałabym abyśmy umieścili gdzieś na stronie link do akcji na FB np.tak jak pajacyka.
Dodatkowo namalowałabym z Sylwią baner KOLORUJEMY i zrobilibyśmy sobie grupówkę na Zlocie - zaraz po oficjalnym rozpoczęciu. Powiedzielibyśmy dwa słowa o tym - zajmie to 10 sekund. Zdjęcie podeśle do organizatorów akcji.

Myślę, że dałabym radę do tego samego namówić GZ i Maxbimmera - i już mamy kilkanaście dodatkowych "lubię to" - a może dzięki nam znajdzie się jakiś właściciel firmy kochający BMW i chcący pomóc w akcji?
Nic nas nie kosztuje a pomóc możemy!

U nas wygląda to TAK i TAK

tu link do akcji na FB https://www.facebook.com/Kolorujemy?fref=ts

Pozdrawiam :28:



Myślę że i GZ chętnie dołączy się do tej akcji :22:

Awatar użytkownika
majka
Posty: 190
Rejestracja: 19 maja 2011, 22:27
Lokalizacja: Opole/Moszczanka

Postautor: majka » 04 cze 2013, 20:10

Dzięki Noe :) Nie skopiowałeś URL do TAK i TAK ale mniejsza o większość :)

O samej akcji więcej możecie przeczytać TU> https://docs.google.com/document/d/1YqC ... bEUCI/edit

Ja ze swojej strony gorąco zachęcam do klikania Lubię to!
pozdrawiam majka

Awatar użytkownika
xMoniCax
Posty: 228
Rejestracja: 23 paź 2012, 9:56
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Postautor: xMoniCax » 05 cze 2013, 10:12

Ja jestem za!! :11:


nowoczesne stoły

Wróć do „GZ charytatywnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości