Pomoc małemu Szymkowi. 5.06.2016r. Leszno

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Pomoc małemu Szymkowi. 5.06.2016r. Leszno

Postautor: Noe » 01 cze 2016, 15:37

Obrazek

BMW Grupa Zachód przyłącza się do tej szlachetnej inicjatywy i na pewno się tam pokaże
:)

Myślę że po naszym spocie można tam wjechać jeszcze :11: :22:

I zmów nasze comiesięczne spotkanie odbędzie się pod szyldem charytatywnej zbiórki pieniędzy.

Będziecie mogli pomóc siostrzeńcowi naszego kolegi - małemu Szymkowi.
Urodził się on ze złożoną wadą serca i od kilku miesięcy walczy o zdrowie w poznańskim szpitalu.
Takie terminy medyczne jak operacja poszerzenia lewej tętnicy płucnej, założenie łaty osierdziowej, odcięcia kikuta pnia płucnego od prawej komory, podwiązania i odcięcia przewodu tętniczego od naczyń płucnych, też nie mówią nam wiele - ale wiemy, że sytuacja jest poważna, a pomóc mogą tylko nasze szczodre serca i pomoc!

Tak jak ostatnio, będziemy chodzić z puszką.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH I LICZYMY NA WAS
https://www.facebook.com/events/1621675791486166/

Awatar użytkownika
Noe
Posty: 4657
Rejestracja: 13 sie 2010, 12:24
Lokalizacja: Leszno
Kontaktowanie:

Postautor: Noe » 06 cze 2016, 9:15

Dziękuje wszystkim za przybycie na to spotkanie w szlachetnym celu jak wiecie :02: :02:

Musze przyznać że nasłuchałem się podczas rozmów z ludźmi z po za naszego klubo samych pozytywów pod adresem naszego klubu :22:

Co bardzo cieszy :05:
Mamy zgraną ekipę , ludzi co chcą coś robić w tym klubie jak i w ogóle chcą by się coś działo między innymi pokazywać się na takich imprezach :11:

Następna taka impreza już za tydzień w Strzyżewicach ( temat założony ) więc myślę że też pokażemy się nadal z tak pozytywnej strony i tak zgrani :22:


nowoczesne stoły

Wróć do „GZ charytatywnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości